AĞRI - PATNOS - Çamurlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:12

AĞRI – PATNOS – Çamurlu İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Çamurlu İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 4:36

AĞRI – PATNOS Çamurlu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine bağlı Çamurlu köyünde bulunan okulun  Ağrı il merkezine olan uzaklığı 76 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 6 km’dir. Okula ulaşım  sağrıca öğretmenleriyle birlikte, servisle sağlanmaktadır. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı bulunmasına rağmen lojman sınıf olarak kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir. Sadece bu kentin değil, Türkiye´nin en başarılı okullarından biri olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerimizin; bilgili , becerikli, dürüst , sorumluluğunu bilen araştıran , sorgulayan , paylaşan , çok yönlü ve tarafsız bakabilen Çevresiyle olumlu iletişim kurabilen Ortak bir genel kültürle , soruların farkında olabilen , ülkemizin kalkınmasına yardımcı olabilecek İlgi , istek ve yetenekleri doğrultusunda yüksek öğretime ve hayata iyi bir şekilde hazırlanmış eğitim dilini doğru ve etkili konuşan, yazan, anlayan , İnsan haklarına saygılı ve duyarlı bireyler olmalarını sağlamaktır.

× Online Destek