patnos Bozoğlak Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:08

patnos Bozoğlak Ortaokulu

patnos Bozoğlak Ortaokulu
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 1:40

AĞRI – PATNOS Bozoğlak Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Bozoğlak köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 12 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 9 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun Uydu İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Bizler yarınlara güvenle bakabilmek için, kendine ve milletine güvenen, ahlaki ve kültürel değerlerimizi koruyan, vatanı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, bağımsız ve özgür düşünebilen, muhakeme yeteneği gelişmiş, bilimde, sporda ve hayatın her alanında başarılı, öz güveni gelişmiş, toplum için yararlı çağdaş bireyler yetiştirmek istiyoruz.

MİSYON

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı olarak yetiştirdiğimiz, ülkemizin aydınlık geleceği olan gençlerin hayata atılırken karşılaşacağı engelleri aşmada yardımcı olmak, öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde kendimizi geliştirmek, huzur ve güven ortamı içinde gençlere kendilerini ifade edebilme yeteneği kazandırmaktır.

 

× Online Destek