AĞRI - PATNOS - Bozoğlak İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 19:28

AĞRI – PATNOS – Bozoğlak İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Bozoğlak İlkokulu
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2018 - 0:49

AĞRI – PATNOS Bozoğlak İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Bozoğlak köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 12 km’dir. Okulu ulaşım öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okul, 4 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

BİZ, Öğrencilerimizin yaşlarına ve Kabiliyetlerine İhtiyaçlarına uygun olan Bilimsel ve Teknolojik Gelişmeleri kazanmalarını, İnsan Haklarına Saygılı, Milli Değerlere bağlı, İlkeli, topluma uyumlu, kendi ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü yeteneklerini elde etmiş BİREYLER YETİŞTİRMEK istiyoruz.

MİSYON

BİZ, Öğrencilerimizi Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda Türkiye Cumhuriyetinin Temel İlkelerine Bağlı, Etik değerleri benimsemiş, İlgi, yetenek ve kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilmiş, Aydın fikirli, kendine güvenen, paylaşmasını bilen sorumluluk duygusu gelişmiş üretken bireyler yetiştirmek için 21. YÜZYILDA BENDE VARIM! Ülküsünde, Hedefleri olan rekabetçi GENÇLİK YETİŞTİRMEK için varız.

× Online Destek