AĞRI - PATNOS - Bozoğlak Çavuşlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 17:42

AĞRI – PATNOS – Bozoğlak Çavuşlu İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Bozoğlak Çavuşlu İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2018 - 1:54

AĞRI – PATNOS Bozoğlak Çavuşlu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Bozoğlak köyünün Çavuşlu mezrasında bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 82 km,  Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı 12 km’dir. Okula ulaşım asfalt yoldan, servislerle sağlanmaktadır. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun Uydu İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda, çağdaş ülkeler düzeyinde bir eğitim uygulayarak, öğrencilerimizi ve çevremizi bilgilendirmek, eğitimleri sağlamak, kendileri ve ülkemiz için yararlı birer birey olmalarını gerçekleştirmektir.

MİSYON

Bizler, idareci, öğretmen, bir bütün olarak, gerekli saygı ve sevgi çerçevesinde, bütün imkânsızlıklara rağmen, öğrencilerimizin öğrenmeleri, bilgili, başarılı, kendine güvenen bir birey olarak yetişmeleri, 21. Yüzyılda çağdaş yaşamın gereklerini yerine getirebilecek beceriler kazanmaları için çalışacağız.

× Online Destek