patnos Andaçlı Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:08

patnos Andaçlı Ortaokulu

patnos Andaçlı Ortaokulu
Son Güncelleme :

16 Temmuz 2018 - 1:50

AĞRI – PATNOS Andaçlı Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin Andaçlı köyünde bulunan okulun Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 16 km’dir. Okula ulaşım servislerle sağlanmaktadır.  Köyün 2 adet servisi mevcut olup bu servisler, sabah, öğlen ve ikindi vakitlerinde hizmet vermektedir. Okul, 11 öğretmen ve 7 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun futbol turnuvalarında başarıları bulunmakta ve ayrıca okul öğrencilerine öğretmen lisesi kazandırma başarısı da göstermiştir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri,kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşüne,bilimsel metotlarla eğitilmiş, çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek