patnos Akdilek Sebahattin Yıldız Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:52

patnos Akdilek Sebahattin Yıldız Ortaokulu

patnos Akdilek Sebahattin Yıldız Ortaokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 1:28

AĞRI – PATNOS Akdilek Sebahattin Yıldız Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine bağlı Akdilek köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 96 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 15 km’dir. Okula ulaşım ilçe merkezinden öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 11 öğretmen ve 11 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Atatürkçü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

× Online Destek