AĞRI - PATNOS - Akdilek Bahçeli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:29

AĞRI – PATNOS – Akdilek Bahçeli İlkokulu

AĞRI – PATNOS – Akdilek Bahçeli İlkokulu
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 3:32

AĞRI – PATNOS Akdilek Bahçeli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesine Akdilek köyünün Bahçeli mezrasında bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 85 km, Patnos ilçe merkezine olan uzaklığı ise 15 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 2+1 odalı, 1 adet lojmanı mevcuttur. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Atatürkçü düşüncenin ışığı altında; kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı gençler yetiştirmek.

 

 

× Online Destek