AĞRI - PATNOS - Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:35

AĞRI – PATNOS – Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

AĞRI – PATNOS – Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2018 - 2:51

AĞRI – PATNOS Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okula ulaşım için servis bulunmakta ancak okul yürünecek mesafededir. Okul, Cumhuriyet Mahallesi Karatoklu caddesinde bulunmaktadır. Okul, 36 öğretmen ve 30 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun bahçesinde, açık alanda olan, basketbol ve voleybol sahaları da mevcuttur.

VİZYON

Katılımcı ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürüne sahip, sürekli gelişen ve ilerleyen, yetiştirdiği bireylerle örnek gösterilen, mezunu olmaktan gurur duyulan, her yönüyle üstün donanıma sahip ve referans noktası teşkil edebilecek değerleri barındıran meslek okullarından biri olmaktır.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, devletin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan, milletin değerlerini ve kültürünü koruyan, sorgulayıcı ve yaratıcı düşünebilen, sürekli iyileştirme ve geliştirme yönünden üretken hareket eden, üstün bilgi ve beceriyle donatılmış, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve mesleğinde yetkin konuma sahip saygın bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek