patnos 75. Yıl Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 18:14

patnos 75. Yıl Ortaokulu

patnos 75. Yıl Ortaokulu
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 3:31

AĞRI – PATNOS 75. Yıl Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Patnos ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okula ulaşım servis ile sağlandığı gibi yürüyerek de okula ulaşılabilinir. Okul, İnönü Mahallesi Malazgirt caddesinde bulunmaktadır. Okul, 21  öğretmen ve 28 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulda, Futbol ve Tenis turnuvası gibi sportif etkinlikler ile Tübitak bilim fuarı gibi bilimsel etkinlikler mevcuttur.

VİZYON

Milli ve manevi değerleri özümsemiş, düşünen, üreten, ilgi ve yeteneklerinin farkında olup, bunları geliştirebilen akademik başarısı yüksek öğrenciler yetiştiren örnek bir okul olmak.

MİSYON

Okul olarak misyonumuz; teknolojik alt yapısı güçlü ve güvenli eğitim öğretim ortamlarında öğrencilerimizi etik değerlere bağlı kalarak ve sürekli kendimizi geliştirerek, Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri doğrultusunda bir üst öğrenime hazırlamak.

 

× Online Destek