Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

29 Kasım 2021 - 19:57

Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 23:00

Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerededir, nasıl gidilir, merkeze uzak mı, kaç kilometre?

Okulumuz Vali Konağı Cad. İl Sağlık Müd. Bahçesi Ağrı merkezde olup çarşıya 10 dakika yürüme mesafesindedir. Okula ait lojman yoktur. Isınma sistemi kaloriferdir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğretim şekli örgün olup tam zamanlı eğitim verilmektedir. Okulumuzda toplamda 10 öğretmen, 5 derslik ve 128 öğrenci bulunmaktadır. Ayrıca kütüphanesi de vardır.

Vizyon
Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; doğru, dürüst, çağdaş, araştırmacı, özgüvenini kazanmış, güzel ülkemizi hak ettiği yere getirmek için sürekli çalışan, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en üst seviyede verebilecek bireyler yetiştirmektir.
Misyon
Sağlıklı Bireyler ve Sağlıklı Toplum oluşturmak için teorik ve uygulamalı dersler ile toplumun sağlık düzeyini en üst seviyeye ulaştıracak sağlık ordusuna, hoşgörülü, bilinçli, çalışkan ve empati yapabilen, bilgili, becerili ve kendilerine güvenen, sorumluluk duyguları yüksek birey olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırarak örnek sağlık personeli yetiştirmek için varız.

Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

× Online Destek