Ağrı Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 07:32

Ağrı Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu

Ağrı Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu
Son Güncelleme :

08 Eylül 2018 - 3:02

AĞRI – MERKEZ Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Okul, 100. Yıl Mahallesi Cem Caddesinde bulunmaktadır. Okulun il merkezine olan uzaklığı 6 km’dir. Okula merkezden otobüs bulunmadığından dolayı özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Okul, 30 öğretmen ve 24 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Ayrıca okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Veli-öğrenci-öğretmen işbirliği ile geleceğe yön veren, başarıya aç, ulusal ve uluslararası alanda yetiştirdiği öğrencilerle model bir okul olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerimizi yetenekleri ve yeterlilikleri doğrultusunda, özgüven sahibi ve sorumluluklarının bilincinde, çağdaş bilgilere ulaşabilen, dünyada eğitim alanındaki gelişmelere ayak uydurabilen, beceri ve yetenekleri ölçüsünde hem hayata hazırlamak hem de bölgenin iş ve hizmet alanlarının gereksinimi olan insan gücünü yetiştirmektir.

× Online Destek