Ağrı Tezeren 4. Boğaziçi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 08:02

Ağrı Tezeren 4. Boğaziçi Ortaokulu

Ağrı Tezeren 4. Boğaziçi Ortaokulu
Son Güncelleme :

07 Eylül 2018 - 2:06

AĞRI – MERKEZ Tezeren 4. Boğaziçi Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkez ilçesine bağlı Tezeren köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 16 km’dir. Okula ulaşım Kiralama minibüsle sağlanmaktadır. Okul, 14 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş ,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

 

 

× Online Destek