Ağrı Ortakent İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 07:38

Ağrı Ortakent İlkokulu

Ağrı  Ortakent İlkokulu
Son Güncelleme :

08 Eylül 2018 - 2:34

AĞRI – MERKEZ Ortakent İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkez ilçesine bağlı Ortakent köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 45 km’dir. Okula ait servis imkanı bulunmamaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Ayrıca okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

“Bilgi çağının gerektirdiği, bilgi, beceri ve teknolojinin etkin kullanımının yanı sıra, bu bilgi ve beceri ve teknolojiyi yaratıp üreten bireyler yetiştiren, Türkiye ve çağdaş ülkelerdeki eşdeğer kurumlarla yarışacak düzeye erişmiş kaliteli ve seçkin bir kurum olmaktadır.”

MİSYON

“Tüm öğrencilerin eğitilebilir ve öğretilebilir birer birey olduklarını düşünerek, bilgili, becerikli, ahlaki açıdan gelişmiş, üreten, toplumu ileriye götürmede öncü olacak 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına yanıt verebilecek beceriler kazandırmak için varız…”

 

× Online Destek