ağrı Güneysu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:58

ağrı Güneysu İlkokulu

ağrı Güneysu İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Eylül 2018 - 0:20

AĞRI – MERKEZ Güneysu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkez ilçesine bağlı Güneysu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km’dir. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendisine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek; bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak; sevgi ve saygının, güven ve huzurun sağlandığı, mutlu ve gurur duyabileceğimiz bir öğrenim ortamı yaratmak hedefimizdir.

MİSYON

Öğrencilerimizin; Kendine güvenen, ideallerini gerçekleştirmeye istekli, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duyan bireyler olmalarını sağlamak; her çocuğun içindeki yaratıcı, çok yönlü, haklarını koruyabilen, güven, sevgi ve hoşgörünün olduğu bir ortam yaratmak; çağdaş teknolojinin gerektirdiği olanakların kullanıldığı bir ortamı öğrencilerin hizmetine sunma; kurumumuzu eğitim kalitesinin niteliği ve öğrenci ve velilere verdiği değer ile örnek gösterilecek bir kurum haline getirmek, öğrencileri başarıya gidecekleri yolda motive edip, güven ve umut aşılayarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

 

× Online Destek