Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı Güneysu İlkokulu

AĞRI – MERKEZ Güneysu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkez ilçesine bağlı Güneysu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km’dir. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendisine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek; bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak; sevgi ve saygının, güven ve huzurun sağlandığı, mutlu ve gurur duyabileceğimiz bir öğrenim ortamı yaratmak hedefimizdir.

MİSYON

Öğrencilerimizin; Kendine güvenen, ideallerini gerçekleştirmeye istekli, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duyan bireyler olmalarını sağlamak; her çocuğun içindeki yaratıcı, çok yönlü, haklarını koruyabilen, güven, sevgi ve hoşgörünün olduğu bir ortam yaratmak; çağdaş teknolojinin gerektirdiği olanakların kullanıldığı bir ortamı öğrencilerin hizmetine sunma; kurumumuzu eğitim kalitesinin niteliği ve öğrenci ve velilere verdiği değer ile örnek gösterilecek bir kurum haline getirmek, öğrencileri başarıya gidecekleri yolda motive edip, güven ve umut aşılayarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

İlginizi Çekebilir...!  Ağrı Selahaddin Eyyubi Ortaokulu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek