ağrı Başkent İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 06:58

ağrı Başkent İlkokulu

ağrı Başkent İlkokulu
Son Güncelleme :

11 Eylül 2018 - 0:22

AĞRI – MERKEZ Başkent İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin merkez ilçesine bağlı Söğütlü köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 45 km’dir. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, GÜNDÜZLÜ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Okul paydaşlarımızın güçleriyle en kısa zamanda ;bulunduğumuz yerleşim biriminde öncelikli tercih edilen ;sosyal etkinliklerle adından söz ettiren ;Avrupa Birliiği normlarına eş değer eğitim veren en güçlü eğitim kurumu yapmaktır.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak ; 1.sağlam karekterli,dürüst,kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, 2.insani,milli ve ahlakı değerlerle donanmış, 3.ülkesıne yararlı,okuyan,incelyen,araştıran, 4.milli ve evrensel değerleri tanıyan 5.benimseyen,araştırmacı,sorgulayıcı,kendi ayakları üzerinde durabilen, 6.kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, 7.görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

 

× Online Destek