Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi işçilerine toplu iş sözleşmesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:15

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi işçilerine toplu iş sözleşmesi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi işçilerine toplu iş sözleşmesi
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 21:01

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi – (AİÇÜ) ile Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (Tez-Kop-İş) arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ile Tez-Kop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt tarafından imzalanan toplu iş sözleşmesinden 275 işçi yararlanacak.

Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, AİÇÜ kadrosunda 4857 sayılı iş kanunu hükümlerine göre çalışan işçilerin 01.11.2020 – 31.10.2022 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesi ile bütçe imkânları ölçüsünde önemli kazanımlar sağlandığını belirtti.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Prof. Dr. Karabulut, sözleşme ile ikramiye, sosyal yardım, ek ödeme, yemek, yol, risk primi, yakacak, çocuk yardımı gibi sosyal, ekonomik ve özlük konularında yeni haklar ve iyileştirmeler yapıldığını söyledi.

Tez-Kop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt işçilerin sosyal şartlarında önemli oranda iyileştirme sağlayan sözleşmeye yaptığı katkı ve emeklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a ve Sendikanın Erzurum Bölge Başkanı Hakan Kurt’a teşekkür ettiğini kaydetti.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi  işçi

 (AİÇÜ)

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi  işçi

Türkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (Tez-Kop-İş) arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi  tez

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ile Tez-Kop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt

Ağrı İbrahim Çeçen

toplu iş sözleşmesinden 275 işçi yararlanacak.

× Online Destek