Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:45

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu ağrı hamur

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 0:48

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu – Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Yukarı Yenigün köyünün Yeşil mezrasında bulunan okulda 3 öğretmen, 3 derslik ve 48 öğrenci bulunmaktadır. Okulda kütüphane ve lojman bulunmamaktadır. Okulun Ağrı il merkezine uzaklığı 30, hamur ilçe merkezine uzaklığı ise 23 km’dir. Okula servis imkanı mevcuttur. Okulda lojman olmasına rağmen lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulda internet bağlantısı ve kütüphane bulunmamaktadır. Okulun derse başlama saati 08:30, ders bitiş saati ise 14:30’dur.

VİZYON

BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖĞRENMELERİNİ SAĞLAMAK, ONLARIN BİLGİLİ, BECERİLİ ve KENDİNE GÜVENEN, GİRİŞİMCİ BİREYLER OLARAK YETİŞMELERİNE FIRSAT TANIMAK ve ONLARA 21. YÜZYILIN GELİŞEN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLECEK BECERİLER KAZANDIRMAK ve BÖLGEMİZDEKİ İLKÖĞRETİM OKULLARI ARASINDA OKULUMUZU EN ÖNDE TUTMAK!İSTİYORUZ Kİ;Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İ İSTİYORUZ Kİ;21. Yüzyıl dünyası ile bütünleşmiş, her alanda uluslar arası standartlara ulaşmış, yenilikleri takip eden ve eğitimiyle anılan bir okul olalım. İSTİYORUZ Kİ;Okulumuzda herkes daha iyiye ulaşmak için çalışsın. İSTİYORUZ Kİ;Her öğrencinin yeteneklerinden sonuna kadar yararlanalım ve başarıyı olabildiğince yükseltelim.

MİSYON

Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. · Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. Türk toplumunun değerlerini, ahlakını önemseyen insanlar yetiştirmek için varız. Çevremize de eğitim vermek için varız. Severek gelebilecek bir okul ortamı hazırlamak için varız. Geleceğimize en kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu

Yukarı Yenigün Yeşil İlkokulu

× Online Destek