Yukarı Yenigün İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 05:23

Yukarı Yenigün İlkokulu ağrı hamur

Yukarı Yenigün İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 0:37

Yukarı Yenigün İlkokulu nasıl gidilir gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Yukarı Yenigün İlkokulu – Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Yukarı Yenigün köyünde bulunan okulda 2 öğretmen, 3 derslik ve 45 öğrenci bulunmamaktadır. Okulda kütüphane ve lojman bulunmamaktadır. Ayrıca okulda internet bağlantısı imkanı da bulunmamaktadır.

VİZYON

bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen, girişimci bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak ve bölgemizdeki ilköğretim okulları arasında okulumuzu en önde tutmak!istiyoruz ki ;Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. istiyoruz ki;21. Yüzyıl dünyası ile bütünleşmiş, her alanda uluslar arası standartlara ulaşmış, yenilikleri takip eden ve eğitimiyle anılan bir okul olalım. istiyoruz ki;Okulumuzda herkes daha iyiye ulaşmak için çalışsın. istiyoruz ki;Her öğrencinin yeteneklerinden sonuna kadar yararlanalım ve başarıyı olabildiğince yükseltelim.

MİSYON

Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. · Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. Türk toplumunun değerlerini, ahlakını önemseyen insanlar yetiştirmek için varız. Çevremize de eğitim vermek için varız. Severek gelebilecek bir okul ortamı hazırlamak için varız. Geleceğimize en kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

Yukarı Yenigün İlkokulu

Yukarı Yenigün İlkokulu

× Online Destek