Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı hamur Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu

ağrı hamur Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu

AĞRI- HAMUR Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı? kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesi bağlı Yukarı Gözlüce köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 30 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 25 km’dir. Okulu öğretmen servisleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Tamamen asfalt yolda öğretmen servisiyle ağrıya gidiş geliş imkanı sağlanmaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun lojmanı olmamasına karşın 2018’in yaz aylarında 4 dairelik bir lojman inşaatı başlayacaktır. Okulda fiber internet olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okulda 16 öğretmen ve  9 derslik bulunmaktadır. Okul İKİLİ EĞİTİM şekliyle öğrencilerine eğitim vermektedir.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve yetiştirdiği özgüveni yüksek bireylerle bağlı olduğu toplumu en iyi şekilde temsil eden bir okul olmak amacındayız.

MİSYON

Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş ve laik gençler yetiştirmektir. Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Ekincik Ortaokulu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek