Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 06:05

Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu

Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 4:18

Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı? kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesi bağlı Yukarı Gözlüce köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 30 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 25 km’dir. Okulu öğretmen servisleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Tamamen asfalt yolda öğretmen servisiyle ağrıya gidiş geliş imkanı sağlanmaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun lojmanı olmamasına karşın 2018’in yaz aylarında 4 dairelik bir lojman inşaatı başlayacaktır. Okulda fiber internet olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okulda 16 öğretmen ve  9 derslik bulunmaktadır. Okul İKİLİ EĞİTİM şekliyle öğrencilerine eğitim vermektedir.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve yetiştirdiği özgüveni yüksek bireylerle bağlı olduğu toplumu en iyi şekilde temsil eden bir okul olmak amacındayız.

MİSYON

Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş ve laik gençler yetiştirmektir. Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

 

× Online Destek