hamur Yoğunhisar İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:51

hamur Yoğunhisar İlkokulu

hamur Yoğunhisar İlkokulu
Son Güncelleme :

15 Haziran 2018 - 3:44

hamur Yoğunhisar İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesi Yoğunhisar köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 10 km, hamur ilçe merkezine olan uzaklığı 2 km’dir. Okula dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Okulda 3 öğretmen, 3 derslik ve 37 öğrenci bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulda kütüphane olmamasına karşın internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulda lojman imkanı bulunmamaktadır. Okulda derse başlama saati 8:30, ders bitiş saati ise 14:30’dur.

VİZYON

Öğrencilerimize sadece öğreten değil onları yaşama hazırlayan, gelişme ve yenilenmeyi devamlı yaşayan, öğrencilerimizin başarı ve kalite düzeyi ile Ağrı´nın önde gelen okulları arasında örnek ve öncü bir okul olmak.

MİSYON

Kendisine ve ülkesine sorumlu, gelişimini çağın gelişmişlik düzeyi ile sınırlandırmayan, düşüncelerini özgürce ifade edebilen; dürüst, paylaşımcı, kendisine güvenen, mutlu, çevreye duyarlı, barışçı çocuklar yetiştirmek.

 

× Online Destek