şehit polis yıldırım günay imam hatip ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

12 Ocak 2022 - 05:36

şehit polis yıldırım günay imam hatip ortaokulu

şehit polis yıldırım günay imam hatip ortaokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 2:32

Şehit polis yıldırım günay imam hatip ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin hamur ilçesinin merkezinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 12 km’dir. Okula ulaşım sıkıntısı ilçe merkezinde olduğundan dolayı bulunmamaktadır. Okulun internet bağlantısı olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulda 9 öğretmen ve 8 derslik bulunmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zihninde, insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak. Milli ve manevi değerleri benimsemiş ve bunun bilincinde olan, analitik düşünen, bilgiyi üreten ve paylaşan, özgüven duygusuna sahip, kendisi ile barışık, ailesine, milletine karşı sorumluluk bilincine sahip bireylerin yetişmesinde çözüm sunan bir anlayış geliştirmektir.

MİSYON

Öğrencilerimizin zihninde, insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak, evrensel ilkeleri gözeten, yüksek karakterli ve nitelikli insanlar yetiştirmektir.

× Online Destek