Nallıkonak Güllüce İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 15:17

Nallıkonak Güllüce İlkokulu ağrı hamur

Nallıkonak Güllüce İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 1:35

Nallıkonak Güllüce İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

 Ağrı ilinin Hamur ilçesinin Nallıkonak köyünün Güllüce mezrasına bağlı olan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 35 km, hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 23 km’dir. Okula ulaşım sıkıntısı vardır. Köyün servisi olmadığı için öğretmenler kendi olanaklarıyla ulaşımı sağlayacaktır. Okulum 1 oda, 1 salon, mutfak ve banyodan oluşan lojmanı bulunmaktadır. Okul ve lojman soba ile ısıtılmaktadır. Okulda kütüphane olmamasına karşın UYDU internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulun derse başlama saati 8:30, ders bitiş saati ise 14:00’dır.

VİZYON

Türk Milli Eğitiminin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda topluma faydalı, çevresinde örnek olarak gösterilen bireyler yetiştiren ve çevresine bilgi, görgü; umut ve mutluluk yayan bir kurum olmak amacında ve azmindeyiz.

MİSYON

İlk öğretmen Atatürk’ ün önderliğinde yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı kişilik gelişimini tamamlamış, güçlüklere göğüs gerebilen, yeniliklere açık, hoşgörülü, farklı fikir ve tutumlara saygılı olarak yetiştirebilmektir.

Nallıkonak Güllüce İlkokulu

Nallıkonak Güllüce İlkokulu

× Online Destek