hamur Kılıç Ortaokulu ağrı - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:18

hamur Kılıç Ortaokulu ağrı

hamur Kılıç Ortaokulu ağrı
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 1:57

hamur Kılıç Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

hamur Kılıç Ortaokulu – Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Kılıç köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 20 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 8 km’dir. Okula servis ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Okulun lojmanı bulunmamaktadır. Ayrıca okulda internet bağlantısı ve kütüphane de bulunmamaktadır. Okulda 8 öğretmen ve 6 derslik bulunmaktadır. Okul sona ile ısıtılmaktadır. Okulun derse başlama saati 8:20, ders bitiş saati ise 14:40’dır. Okul NORMAL ÖĞRETİM şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Bulunduğumuz çevrede başarılarımızla adımızdan söz ettirmek,öğrenci merkezli teknoloji destekli ekip ruhuna sahip disiplinli ve çağdaş bir okul oluşturarak farkımızı farkettirmek istiyoruz.

MİSYON

Evrensel değerler doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen dünyada başarının esas olduğuna inanarak, kendimizi ve öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek.

 

× Online Destek