Hamur Kaynaklı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

9 Ağustos 2022 - 16:48
şişli escort

Hamur Kaynaklı İlkokulu

Hamur Kaynaklı İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 2:25

Hamur Kaynaklı İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı Kaynaklı köyünde bulunan okulun il ve ilçe merkezine olan uzaklığı 15 km’dir. Okula ulaşım sıkıntılıdır. Köy servisleri bulunmamaktadır. Ancak öğretmenler kendi araçlarıyla ulaşımı sağlayacaktır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulda UYDU internet bulunmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Okulun 1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten, hür ve demokratik düşünen, bilimsel metotlarla eğitilmiş ,çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

 

 

 

 

 

 

 

× Online Destek