Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Ağrı Hamur Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu

Ağrı Hamur Karlıca Evliya Çelebi Ortaokulu

Ağrı Hamur Karlıca Evliya Çelebi Ortaokuluna nasıl gidilir, Nerdedir, merkeze yakınmı, kaç kilometre

Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı olan Karlıca Evliya Çelebi ortaokulu il merkez ve ilçe merkeze 27 km uzaklıktadır. Öğretmen 7, öğrenci 75, 4 derslik, öğretim şekli tam gün, ders başlama bitiş saatleri 09:00-15:20, ısınma sistemi kalorifer, yabancı dil ingilizce, lojman 1 Ortaokulun lojmanı mevcuttur. Kalorifer ile ısıtılmaktadır.. İki katlıdır ve her katta iki daire vardır.. Daireler 3+1 dir, ulaşım Köy minibüsü haftanın 6 günü Ağrı´ya gitmektedir. Minibüs sabah saatlerinde köyden çıkıp akşam saatlerinde köye dönmektedir.Bu sebeple hafta içi günlerde öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır.Öğretmenler kendilerinin ücret karşılığı olarak kiraladığı köy minübüsü ile gidip gelmektedir..Diğer bir ulaşım yöntemiyse merkezden taksi çağırmaktır. Ayrıca köyümüz dağlık ve kaygan bir arazi yapısı üzerine kurulmuştur. Okulumuz nispeten köye göre yüksek bir arazide bulunmaktadır. Adres Karlıca Köyü Ağrı/Hamur, web sitesi http://hamurkarlicaevliyacelebioo.meb.k12.tr , 05415447995 numaradan iletişim kurabilirsiniz.  Vizyon misyon

Vizyon

İnsan sevgisi ve evrensellik, Atatürk İlke ve İnklaplârını; kendine rehber edinmiş, özgüveni yüksek, geleceğe umutla ve inançla bakan, mutlu ve başarılı nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Misyon

Vatan, Millet sevgisi ile dolu, evrensel düşünebilen, kendisine çevresine, saygı ve hoş görü ile bakabilen, kendini geliştirme özelliğine sahip, topluma ve kendisine yararlı, bireyler yetiştirmek için varız.

karlıca evliya çelebi ortaokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek