hamur Karaseyitali İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:55

hamur Karaseyitali İlkokulu

hamur Karaseyitali İlkokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 5:03

hamur Karaseyitali İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı karaseyitali köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 38 km’dir. Okula ulaşımı öğretmen kendi olanaklarıyla sağlayacaktır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun 1 adet 2 odalı lojmanı bulunmakta olup, bu lojman soba ile ısıtılmaktadır. Okulda internet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle eğitim sunmaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak ve bireysel yeteneklerin gelişimini sağlamak vardır.

MİSYON

Milli eğitim temel kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak sağlam karakterli,dürüst,kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.

× Online Destek