Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Ağrı Hamur Karadoğu İlkokulu

Ağrı Hamur Karadoğu İlkokulu

Ağrı hamur Karadoğu İlkokuluna nasıl gidilir, Nerdedir, merkeze yakınmı, kaç kilometre

Ağrı’nın Hamur ilçesi, karadoğu köyünde bulunan karadağ ilkokulumuz Ağrı merkeze 42 km Hamur ilçemize ise 30 km uzaklıktadır. Köyümüze minibüs ile ulaşım yapılmaktadır. Açık adresi ; Karadoğu Köyü Hamur/AĞRI web sitesi adresi ; http://karadoguilkokuluhamur.meb.k12.tr  iletişim ; 05383859675 numaradan ulaşabilirsiniz. Öğretmen sayısı 1, öğrenci sayısı 23, Ders Başlama ve Bitiş Saati 08:30 – 14:30, internet bağlantısı uydu internet ( VSAT ) derslik sayısı 1, lojman 1 ( Okula bitişik yapılmış. 1 oda, 1 salon, mutfak, banyo, wc var. ) ısınma şekli sobadır.  Misyon ve vizyonu

Misyon

Teknolojik imkanlarla donanmış, çağdaş ve bilimsel tüm gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, okulumuz içerisinde; işinde uzman, yaratıcı ve yenilikçi elemanlarıyla temin ettiği kaynakları en iyi şekilde kullanarak vereceği eğitim-öğretim ile ilköğretim okulları arasında örnek bir okul olmak.

Vizyon

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,Türk Milletinin milli,ahlaki,insani,manevi kültürel değerlerini koruyan ve geliştiren,insan haklarına saygılı,topluma yararlı,yapıcı ve verimli insanlar yetişmektir.

Ağrı Hamur Karadağ İlkokulu

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur şehit polis yıldırım günay imam hatip ortaokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek