hamur Kaçmaz Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Aralık 2021 - 04:33

hamur Kaçmaz Ortaokulu

hamur Kaçmaz Ortaokulu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2018 - 4:30

hamur Kaçmaz Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı Kaçmaz köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 35 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 38 km’dir. Köyün iki adet minibüsü bulunmakta olup, okula ulaşım bu vasıtalarla sağlanmaktadır. Ancak okula gidiş geliş yapılamamaktadır. Öğretmenler ihtiyaçlarını cuma okul saatinden sonra çıkmak ve pazar günü köye geri dönmek suretiyle il merkezlerinde karşılayabilme imkanına sahiptirler. Okulda 7 öğretmen ve 5 derslik bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun lojman imkanı mevcut olup, lojman soba ile ısıtılmaktadır. Okulda kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcuttur. Okul öğrencilerine NORMAL ÖĞRETİM şekliyle eğitim sunmaktadır.

VİZYON

Eğitim-öğretim kalitesi ile Türkiye’de tanınmış, takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimini benimsemiş, sürekli gelişen bir ilköğretim.

MİSYON

MİSYONUMUZ Türkiye Cumhuriyeti temel ilkeleri veya temel değerleri ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda çağdaş, laik,demokratik, katılımcı, yaratıcı, bilimsel bir eğitim anlayışı ve nitelikli eğitim-öğretim ile hem üst öğretim kurumuna, hem de toplum hayatına uygarlığın getirdiği nitelikte değişime ve gelişime açık, aydın yurttaşlar yetiştirmektir.

× Online Destek