Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı hamur Hatunkomu İlkokulu

ağrı hamur Hatunkomu İlkokulu

AĞRI- HAMUR Hatunkomu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Buzhane mahallesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 17 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 7 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okulda 2 öğretmen ve 2 derslik bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca okulun lojman imkanı da mevcut değildir. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe şimdiden hazır, 21. yüzyılın; Yaratıcı, Dünyaya uyumlu, Sorunlara çözüm getiren, Girişken, Yurtsever, Yüksek donanımlı, Üretken, Ahlaklı, Dinamik, Öğrenmeyi seven, Bireylerinin yetiştirildiği, Türkiye’nin önde gelen okulları arasında olmak ve uluslararası düzeyde adını duyurmak.

MİSYON

Geçmiş ve millet bilinci kazanmış: Bireysel farklılıkları önemsemeyen bir ortamda, Dünya’da ve Türkiye’de tercih edilen, ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, Üretken, Sorumluluk sahibi, Bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri; yetiştirmektir.

 

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Özdirek İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek