Hamur Hatunkomu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 15:46

Hamur Hatunkomu İlkokulu

Hamur Hatunkomu İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 1:00

Hamur Hatunkomu İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Buzhane mahallesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 17 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 7 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okulda 2 öğretmen ve 2 derslik bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca okulun lojman imkanı da mevcut değildir. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe şimdiden hazır, 21. yüzyılın; Yaratıcı, Dünyaya uyumlu, Sorunlara çözüm getiren, Girişken, Yurtsever, Yüksek donanımlı, Üretken, Ahlaklı, Dinamik, Öğrenmeyi seven, Bireylerinin yetiştirildiği, Türkiye’nin önde gelen okulları arasında olmak ve uluslararası düzeyde adını duyurmak.

MİSYON

Geçmiş ve millet bilinci kazanmış: Bireysel farklılıkları önemsemeyen bir ortamda, Dünya’da ve Türkiye’de tercih edilen, ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, Üretken, Sorumluluk sahibi, Bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri; yetiştirmektir.

 

× Online Destek