Hamur Yatılı Bölge Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 09:18

Hamur Yatılı Bölge Ortaokulu

Hamur Yatılı Bölge Ortaokulu
Son Güncelleme :

15 Haziran 2018 - 0:46

Hamur Yatılı Bölge Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı’nın Hamur ilçesinde bulunan okulun Hamur ilçe merkezine uzaklığı 2 km, Ağrı il merkezine uzaklığı 15 km, Ağrı Ahmed-i Hani Hava Limanına uzaklığı 7 km’dir. Hava limanı ile Ankara ve İstanbul’a direkt ulaşım sağlanmaktadır. Okul ilçe merkezinde yer almaktadır. İlçeden il merkezine dolmuş ve taksilerle ulaşım imkanı sağlanabilmektedir. Okul, kız ve erkek öğrencilere pansiyon imkanı sağlamaktadır. Okulun bütün binaları kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Okulun 2 bloktan oluşan lojmanı bulunmaktadır. Okulda 26 öğretmen, 23 derslik ve  644 öğrenci bulunmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekli ile öğretim vermektedir. Ayrıca okulda kütüphane ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

VİZYON

Çağdaş alt yapıya ve üstün niteliklere sahip bir ekip ile sürekli öğrenen, üreten ve ürettiğini paylaşan bir anlayışla okulumuzu örnek bir okul haline getirmek, kendine güvenen başarılı örnek insanlar yetiştirmek.

MİSYON

Öğrencileri geleceğe umutla bakan ülke sevgisiyle dolu, kendisiyle ve çevresiyle barışık, bilgili, toplum olarak kalkınmamız için görev alıp sorumluluk hisseden, kendisini önemsediği kadar toplumuda düşünen, çağın gereklerine uygun bilgi ve becerilerle donanmış bireyler olarak yetiştirmek.

× Online Destek