hamur Halk Eğitim Merkezi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 04:50

hamur Halk Eğitim Merkezi

hamur Halk Eğitim Merkezi
Son Güncelleme :

15 Haziran 2018 - 0:27

hamur Halk Eğitim Merkezi nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Hamur Halk Eğitim Merkezi – Okul Ağrı iline 12 km uzaklıkta bulunan Hamur ilçe merkezinde bulunmaktadır. Okula ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okulda 8 öğretmen, 7 derslik ve 1500 öğrenci bulunmaktadır. Okul kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Okulda kütüphane ve lojman bulunmamaktadır. Okulda internet bağlantısı bulunmaktadır. Okul TAM GÜN öğretim şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Hamur Halk Eğitimi Merkezi olarak tüm bireylere 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek, bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak, onları ilgi ve istekleri doğrultusunda ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişmelerinin sağlamak, çeşitli süre ve düzeylerde düşünen, araştıran, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi kişiler yetiştirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, Ayrıca değişimin çok hızlı yaşandığı, bilgilerin baş döndürücü bir hızla eskidiği, rekabetin yoğunlaştığı günümüzde, halkımızı bilgi toplumuna dönüşen, gelişmelere açık, araştıran-sorgulayan ve A.B üyeliği için, kendine yeten, üreten milletine faydalı, özüne bağlı, tüm dünya insanlarıyla uyum içerisinde yaşamayı bilen insanlar olarak yetiştirmektir.

MİSYON

Hamur Halk Eğitimi Merkezi olarak Öncü uygulamalarıyla, Türkiye´de ilkleri gerçekleştirmek. Çağı yakalamış ve mükemmelliğe erişmiş, dünyada örnek bir yaygın eğitim kurumu olmak. Yaygın eğitim yolu ile insanlarımızın işgücü niteliklerini ve beceri düzeylerini ülkemiz ve dünya işgücü piyasasının beklentileri doğrultusunda arttırmayı, kurumumuz ile işgücü piyasası arasındaki etkileşimi harekete geçirmeyi ve güçlendirmeyi, yaşam boyu eğitim yaklaşımı ile toplumsal gelişmenin sağlanmasına katkıda bulunmak adına; çevresindeki gelişmelere ve sorunlara duyarlı, sorun çözme yeteneği gelişmiş, üreten insanlar yetiştirmeyi temel görev kabul etmekteyiz.

hamur Halk Eğitim Merkezi

hamur Halk Eğitim Merkezi

× Online Destek