Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 01:21

Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu

Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 0:38

Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Gümüşkuşak Boztepe köyünde buşunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 20 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 7 km’dir. Okula ulaşım Hamur ilçe merkezinden servis aracı ile sağlanmaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut değildir. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun 1 adet lojmanı bulunmakta olup, ancak okul ilçe merkezine yakın olduğundan dolayı kullanılmamaktadır. Okul öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle eğitim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Özgüveni ve farkındalık düzeyi yüksek, ilgi ve yeteneklerinin farkında; kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü, öğrenmeyi seven ve mutlu bireyler olarak yetişmelerine temel oluşturarak okul yaşamını sevdirmek. Atatürk İlke Ve İnkIlâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; üretken, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek.

× Online Destek