Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı hamur Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu

ağrı hamur Gümüşkuşak Boztepe İlkokulu

AĞRI- HAMUR Gümüşkuşak Boztepe İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı olan Gümüşkuşak Boztepe köyünde buşunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 20 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 7 km’dir. Okula ulaşım Hamur ilçe merkezinden servis aracı ile sağlanmaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut değildir. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun 1 adet lojmanı bulunmakta olup, ancak okul ilçe merkezine yakın olduğundan dolayı kullanılmamaktadır. Okul öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle eğitim vermektedir.

VİZYON

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Özgüveni ve farkındalık düzeyi yüksek, ilgi ve yeteneklerinin farkında; kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü, öğrenmeyi seven ve mutlu bireyler olarak yetişmelerine temel oluşturarak okul yaşamını sevdirmek. Atatürk İlke Ve İnkIlâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için; üretken, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek.

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Süleymankümbet İlkokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek