Gültepe Yoğurtçu İlköğretim Okulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:17

Gültepe Yoğurtçu İlköğretim Okulu ağrı hamur

Gültepe Yoğurtçu İlköğretim Okulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

15 Haziran 2018 - 0:19

Gültepe Yoğurtçu İlköğretim okuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı Gültepe köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine uzaklığı 40 km, Hamur ilçe merkezine uzaklığı 28 km’dir. Okulda 1 öğretmen, 1 derslik ve 17 öğrenci bulunmaktadır. Okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okulda UYDU internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulun lojmanı bulunmakta olup, kütüphanesi bulunmamaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun derse başlama saati 08:30, ders bitiş saati 14:00’dır. Okul GÜNDÜZLÜ öğretim şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

Gültepe Yoğurtçu İlköğretim Okulu 1

Gültepe Yoğurtçu İlköğretim Okulu

× Online Destek