Hamur Gültepe İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

4 Aralık 2021 - 01:08

Hamur Gültepe İlkokulu

Hamur Gültepe İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 1:14

Hamur Gültepe İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilini Hamur ilçesine bağlı Gültepe köyünde bulunan okulun Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı 30 dakika kadardır. Okulun servis imkanı bulunmamaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulun internet bağlantısı olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da mevcuttur. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

× Online Destek