hamur Demirkapı İlkokulu ağrı - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 15:35

hamur Demirkapı İlkokulu ağrı

hamur Demirkapı İlkokulu ağrı
Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 23:58

hamur Demirkapı İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı’nın Hamur ilçesinin demir kapı köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine uzaklığı 33 km, Hamur ilçe merkezine uzaklığı 27 km’dir. Okula kara yoluyla servis sağlanmakta olup, bu servis ve araçlar il ve ilçe merkezlerinden kalkmaktadır. Okulda 1 öğretmen, 1 derslik ve 17 öğrenci bulunmaktadır. Okulda 1 adet lojman bulunmakta olup, lojmanda öğretmenler kalmaktadır. Okul kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Okulda kütüphane ve internet bağlantısı bulunmamaktadır. Okul Normal Öğretim şekli ile öğretim sunmaktadır. okulun derse başlama saati 08:30, ders bitiş saati 14:30’dur.

VİZYON

BİZ, Bilgi Çağı’na uyarlanmış bir kurum olarak; Öğrencilerimizin; kendine güvenen, ideallerini gerçekleştirmeye istekli,toplum içinde başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duyan birey olmalarını sağlamak, Her çocuğun içindeki yaratıcı, çok yönlü, haklarını koruyabilen,güven, hoşgörü ve sevginin hakim olduğu bir ortam yaratmak, Eğitim – Öğretim etkinliklerinde, çağdaş teknolojinin getirdiği tüm olanakların kullanıldığı bir ortamı öğrencilerimizin hizmetine sunmak, Okulumuzu; öğrencileri, öğretmenleri ve velileri ile çevrede örnek gösterebilecek ve gurur duyacak bir kurum haline getirmek, Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede gidererek, onları başarıya götüren yolda motive edip, umut ve güveni aşılayarak hedeflerine emin adımlarla gitmelerini sağlamak, Çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteğini ve yeteneğini kazandırma.

MİSYON

hamur Demirkapı İlkokulu 1

hamur Demirkapı İlkokulu

Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek, Bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak, sevgi ve saygının; güven ve huzur sağlandığı, mutlu ve gurur duyacağımız başarılı bir okul olmak hedefimizdir.

× Online Destek