hamur Çağlayan İlkokulu ağrı - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:47

hamur Çağlayan İlkokulu ağrı

hamur Çağlayan İlkokulu ağrı
Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 23:45

hamur Çağlayan İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?,  merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı’nın hamur ilçesinde bir Mezrada bulunan okulun Ağrı il merkezine uzaklığı yaklaşık 39 km, Hamur ilçe merkezine uzaklığı yaklaşık 27 km’dir. Okulda 2 öğretmen, 3 derslik ve 54 öğrenci bulunmaktadır. Okulda kütüphane olmamasına karşın internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulda lojman bulunmayıp, okul soba ile ısıtılmaktadır. Okul İKİLİ öğretim şekli ile öğretim sunmaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

hamur Çağlayan İlkokulu 1

hamur Çağlayan İlkokulu

× Online Destek