hamur Buzhane İlkokulu ağrı - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 09:11

hamur Buzhane İlkokulu ağrı

hamur Buzhane İlkokulu ağrı
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 1:47

hamur Buzhane İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

hamur Buzhane İlkokulu – Ağrı ilinin Hamur ilçesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 17 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 5 km’dir. Okula servis ile ulaşım imkanı mevcuttur.  Okulda 1 derslik ve 1 öğretmen bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun 1 adet lojmanı bulunmaktadır. OKulın kütüphanesi ve internet bağlantısı bulunmamaktadır. Okulun derse başlama saati 8:30, ders bitiş saati ise 14:30’dur. Okul NORMAL ÖĞRETİM şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencimizi bir üst öğrenime ve özellikle hayata; ruh beden sağlığı yerinde, kendisine güvenen, bilgili konuşkan ve başkalarının haklarını en az kendi hakki kadar gözeten, çalışkan, sınavlarda basarili olan, sosyal ve kültürel olarak sürekli öne çıkan, olumlu davranışlarıyla dikkat çeken öğrenciler yetiştirmek ve veli-okul, veli-öğrenci is birliğinin en üst düzeyde olsun, okuldaki bütün personelin üstlenmiş olduğu rolü ve sorumluluğunu bilsin ve üstlenmiş olduğu rolü başkalarına örnek olacak şekilde oynasın istiyoruz.

MİSYON

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,insan haklarına saygılı,özgür ve demokratik düşünen,öğrenmeye ve öğretmeye istekli,mesleğini seven ve kendisini sürekli yenileştirip geliştiren,sorunlar karşısında bocalamayan,sorunlardan kaçmayan,sorunların üstüne giden ve Türk Milli Eğitimin temel ilkeleri ve amaçları doğrultusunda hareket eden,ailesine ,ülkesine ve topluma faydalı nesiller yetiştirmek.

hamur Buzhane İlkokulu

hamur Buzhane İlkokulu

× Online Destek