ağrı hamur Beklemez İlkokulu - Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi - Kent 04Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

20 Ekim 2020 - 11:21

ağrı hamur Beklemez İlkokulu

ağrı hamur Beklemez İlkokulu
Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 1:06

AĞRI- HAMUR Beklemez İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilin Hamur ilçesine bağlı olan beklemez köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 35 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 25 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı olmamasına karşın 1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul NORMAL öğretim şekliyle öğrencilerine öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
× Online Destek