Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

Başsavcı İhsan Eroğul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Başsavcı İhsan Eroğul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

AĞRI HAMUR Başsavcı İhsan Eroğul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Okul Ağrı ilinin Hamur ilçesinin merkezinde olup il merkezine uzaklığı 12 km’dir. Ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır. Okulda 10 öğretmen, 8 derslik ve 206 öğrenci bulunmaktadır. Okulda kütüphane olmamasına karşın internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulun derse başlama saati 08:00, ders bitiş saati ise 15:50’dır. Okulun lojman imkanı bulunmamaktadır.

VİZYON

Başsavcı İhsan Eroğul Kız Teknik ve Meslek Lisesi olarak vizyonumuz, çağdaş, çalışkan, insan ilişkilerinde ve mesleğinde, yeniliklerin takipçisi, Türk kadınlarının ekonomik, sosyal ve kültürel alanlara katılımına katkı sağlayacak Atatürk ilkelerine bağlı genç nesiller yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır…

MİSYON

Biz Başsavcı İhsan Eroğul Kız Teknik ve Meslek Lisesi olarak; bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak, onların mesleki bilgi ve becerilerini artırmak, kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, onlara 21. Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanan bireyler olarak yetiştirmek için varız.

İlginizi Çekebilir...!  hamur Ekincik İlkokulu ağrı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek