hamur Baldere İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 21:43

hamur Baldere İlkokulu

hamur Baldere İlkokulu
Son Güncelleme :

17 Haziran 2018 - 2:08

hamur Baldere İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin hamur ilçesine bağlı olan Baldere köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 39 km, Hamur ilçe merkezine olan uzaklığı ise 27 km’dir. Okula servis ile ulaşım imkanı mevcuttur. Okulda 1 adet lojman bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulda 2 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulda kütüphane ve internet bağlantısı bulunmamaktadır. Okul NORMAL öğretim şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizi, çağın gerektirdiği anlayışa ve teknolojik ihtiyaçlara cevap verebilecek donanıma sahip, çevresiyle olumlu ve uyumlu iletişim kuran, bilgi ve becerisini hayatına yansıtan, görev ve sorumluluk duygusuyla okula niçin geldiğinin bilincinde olan bireyleri mutlu ve basarili olacağı bir hayata hazırlamak için varız.

MİSYON

Atatürk´ün göstermiş olduğu yolda, bilimsel ve çağdaş eğitim öğretim ile öğrencilerimizin bireysel özelliklerine göre gelişimlerini, bağlamak ve böylece topluma birer birey olarak yetişmeleri için varız.  Ulusal ve evrensel değerleri, birikimleri kavrayan ve onlara katkıda bulunan; değişim ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek,  Daima sosyal yaşantıyı çeşitlendirip zenginleştirecek yatırımlara önem vermek; tüm kaynaklarını eğitim alanında kullanmak, Öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren; akademik başarısını yükselten, çalışmaları eğitim alanında referans gösterilen, etkin ve öncü bir kurum olmak ilkemizdir.

× Online Destek