Ayvacık Musabey İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 09:10

Ayvacık Musabey İlkokulu ağrı hamur

Ayvacık Musabey İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 23:24

Ayvacık Musabey İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?,

Ağrının hamur ilçesi Ayvacık köyünde bulanan okulun İl merkezine uzaklığı 47 km, İlçe merkezine uzaklığı 37 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleri ile sağlanmaktadır. Okulda aktif olarak faaliyet gören 1 adet lojman bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okulda 2 öğretmen, 35 öğrenci ve 1 adet derslik bulunmaktadır. Okul İKİLİ ÖĞRETİM şekli ile öğretim sağlamaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

 

Ayvacık Musabey İlkokulu 1

Ayvacık Musabey İlkokulu

× Online Destek