Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 09:23

Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu ağrı hamur

Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 23:12

Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?,

Ağrı‘nın Hamur ilçesine bağlı olan Aşağı Karabal köyünde bulunan okulun İl merkezine uzaklığı 15 km, ilçe merkezine uzaklığı 9 km’dir. Okulda 5 öğretmen, 1 rehber öğretmen, 97 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Okulun ders başlama saati 8:30, ders bitiş saati 15:00 arasındadır. Okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okula ulaşım Ağrı İl merkezinden servis ile sağlanmaktadır. Okul, kalorifer sistemi ile ısınmaktadır. Okulun 1 adet kütüphanesi ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

VİZYON

Çağdaş eğitim ve öğretim anlayışını öğretmen – öğrenci ve velilerimize benimsetmek. Bilimsel gelişmeleri rehber kabul etmek. Kaliteli kişilik sahibi , ülkesini seven , misyonu belli nesiller yetiştirmek. Atatürk ilke ve inkılaplarını nesillerimize eksiksiz aktarmak. Modern dünya gereksinimlerini benimsemek amacı ile EĞİTİMDE LİDER OLMAK.

MİSYON

Her alanda etkin ve kendine güvenen farklı ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış , toplumsal sorumluluk bilincine sahip , Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı , bilim ve teknolojiden yararlanmasını bilen bilinçli bireyler yetiştirmek. BİLİNÇLİ GELECEK.

Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu 1

Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu

× Online Destek