Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

ağrı hamur Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu

ağrı hamur Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokulu

AĞRI HAMUR Aşağı Karabal Halis Özdemir İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?,

Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı olan Aşağı Karabal köyünde bulunan okulun İl merkezine uzaklığı 15 km, ilçe merkezine uzaklığı 9 km’dir. Okulda 5 öğretmen, 1 rehber öğretmen, 97 öğrenci ve 5 derslik bulunmaktadır. Okulun ders başlama saati 8:30, ders bitiş saati 15:00 arasındadır. Okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okula ulaşım Ağrı İl merkezinden servis ile sağlanmaktadır. Okul, kalorifer sistemi ile ısınmaktadır. Okulun 1 adet kütüphanesi ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

VİZYON

Çağdaş eğitim ve öğretim anlayışını öğretmen – öğrenci ve velilerimize benimsetmek. Bilimsel gelişmeleri rehber kabul etmek. Kaliteli kişilik sahibi , ülkesini seven , misyonu belli nesiller yetiştirmek. Atatürk ilke ve inkılaplarını nesillerimize eksiksiz aktarmak. Modern dünya gereksinimlerini benimsemek amacı ile EĞİTİMDE LİDER OLMAK.

MİSYON

Her alanda etkin ve kendine güvenen farklı ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış , toplumsal sorumluluk bilincine sahip , Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı , bilim ve teknolojiden yararlanmasını bilen bilinçli bireyler yetiştirmek. BİLİNÇLİ GELECEK.

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Ekincik Yamaç İlkokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek