Aşağı Gözlüce İlkokulu ağrı hamur - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 10:19

Aşağı Gözlüce İlkokulu ağrı hamur

Aşağı Gözlüce İlkokulu ağrı hamur
Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 22:59

Aşağı Gözlüce İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrının hamur ilçesine bağlı Aşağı Gözlüce Köyünde bulunan okulun İl merkezine uzaklığı 26 km, ilçe merkezine uzaklığı 14 km’dir. Okula ulaşım özel servis ile sağlanmaktadır. Okulda 3 öğretmen, 3 derslik ve 25 öğrenci bulunmaktadır. Okul TAM GÜN öğretim şekli ile ders vermektedir. Okulda 1 adet lojman bulunmasına karşın lojman sınıf olarak kullanılmaktadır. Ders başlama saati 8:30, ders bitiş saati 14:20 arasındadır. Okulda internet bağlantısı bulunmamaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

Aşağı Gözlüce İlkokulu 1

Aşağı Gözlüce İlkokulu

× Online Destek