Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

hamur Alakoyun İlkokulu ağrı

hamur Alakoyun İlkokulu ağrı

hamur Alakoyun İlkokulu nasıl gidilir, nerededir, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı‘nın Hamur ilçesinde bulunan Alakoyun İlkokulu ilçe merkezinde bulunmakta olup, il merkezine uzaklığı 22 km’dir. Okulda 2 öğretmen, 48 öğrenci ve 3 derslik bulunmaktadır. Okulun kalorifer ile ısıtılmakta olup, okulda internet bağlantısı bulunmamaktadır. okulun öğretim şekli normal öğretimdir. Ayrıca okulda 1 adet lojman bulunmaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

hamur Alakoyun İlkokulu 1

hamur Alakoyun İlkokulu

İlginizi Çekebilir...!  Başsavcı İhsan Eroğul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek