Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

hamur Adımova Ortaokulu ağrı

hamur Adımova Ortaokulu ağrı

hamur Adımova Ortaokulu nasıl gidilir, nerededir, merkeze yakın mı?, kaç kilometre;

Ağrı‘nın Hamur ilçesine bağlı olan Adım ova ortaokulu il merkezine 8 km, ilçe merkezine 7 km uzaklıktadır. Okulda öğretmen sayısı 7, öğrenci sayısı 77, derslik sayısı 4 tanedir. Ayrıca okulda 1 tane kütüphane bulunmaktadır. Okul kalorifer ile ısınmakta ve okulda internet bağlantısı bulunmaktadır. Okulun lojmanı bulunmamaktadır.

VİZYON

Eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel yeteneklerin gelişimini sağlayarak üretkenliği arttırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri bilinçlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmektir.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek

hamur Adımova Ortaokulu 1

hamur Adımova Ortaokulu

İlginizi Çekebilir...!  ağrı hamur Yukarı Deredibi İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek