Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

eleşkirt Yücekapı Ortaokulu

eleşkirt Yücekapı Ortaokulu

AĞRI – ELEŞKİRT Yücekapı Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yücekapı beldesinde bulunan okulun, Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 14 öğretmen ve 8 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut olmasına rağmen, lojman imkanı mevcut değildir. Okulda masa tenisi gibi sportif faaliyetler yürütülmektedir. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

1.Milli kültürle bezenmiş, başarıda sınır tanımayan, çizgi üstü model bir okul olmak 2.Temel İlköğretimin eğitim alanında okulumuzu bölgemizde bir tercih sebebi ve cazibe merkezi, mensubu olmaktan gurur duyulan güçlü bir marka ve saygın bir eğitim kurumu yapmaktır.

MİSYON

• Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. • Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. • Temel İlköğretim eğitimi yoluyla öğrencilerimizi çağın gerekleri doğrultusunda öncelikle hayata/topluma, orta öğretime hazırlamaktır. • Çevremize eğitim vermek için varız. • Severek gelebilecek bir okul ortamı hazırlamak için varız. • Geleceğimize en kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek