eleşkirt Yücekapı ilkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:39

eleşkirt Yücekapı ilkokulu

eleşkirt Yücekapı ilkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 1:45

AĞRI – ELEŞKİRT Yücekapı İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yücekapı beldesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okula ulaşım servislerle, asfalt yoldan sağlanmaktadır. Okulda, 10 öğretmen ve 10 derslik bulunmaktadır. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut olup, lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

1.Milli kültürle bezenmiş, başarıda sınır tanımayan, çizgi üstü model bir okul olmak 2.Temel İlköğretimin eğitim alanında okulumuzu bölgemizde bir tercih sebebi ve cazibe merkezi, mensubu olmaktan gurur duyulan güçlü bir marka ve saygın bir eğitim kurumu yapmaktır.

MİSYON

• Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. • Eğitimi okul öncesinden başlayarak vermek için varız. • Temel İlköğretim eğitimi yoluyla öğrencilerimizi çağın gerekleri doğrultusunda öncelikle hayata/topluma, orta öğretime hazırlamaktır. • Çevremize eğitim vermek için varız. • Severek gelebilecek bir okul ortamı hazırlamak için varız. • Geleceğimize en kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

× Online Destek