eleşkirt Yığıntaş İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:18

eleşkirt Yığıntaş İlkokulu

eleşkirt Yığıntaş İlkokulu
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 0:50

AĞRI – ELEŞKİRT Yığıntaş İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yığıntaş köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 35,5 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 3,5 km’dir. Okul, 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman kullanılamamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Ben değil, biz anlayışına sahip, toplum için üreten, öğrencilerin değerlerine sahip çıkan, toplumda itibar gören, insanları kucaklayan, hayat boyu öğrenmeyi hedef edinmiş ve bu hedefe ulaşmak için çalışan örnek bir kurum olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerimiz var olduğu için buradayız. Bütün çalışmalarımız onlar içindir. Biz birbirimize ve kendimize güvenir, ortak çalışmaktan zevk alırız. Yeniliğe ve değişime inanır, her gün daha iyiye ulaşmayı hedefleriz. Biliyoruz ki ; iyi yetiştirilmiş her öğrenci, geleceğimizin garantisidir. Bu sebeple; öğrencilerimize inanır, güvenir ve gücümüzü, sevgiden alırız.

 

× Online Destek