Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

eleşkirt Yeşilova İlkokulu

eleşkirt Yeşilova İlkokulu

AĞRI – ELEŞKİRT Yeşilova İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yeşilova köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 20 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 13 km’dir Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 6 öğretmen ve 6 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun  kütüphane ve internet bağlantısı imkanları mevcuttur. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman, ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

İstiyoruz ki… Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin, Milli Eğitimin genel amaçlarına uygun öğrenciler yetiştirilsin, Okulumuzun öğrencileri toplumda örnek gösterilen bireyler olsunlar…

MİSYON

Biz, bütün öğrencilerimizin; Türk Milli Eğitiminin amaç ve ilkelerini öğrenen ve uygulayan bireyler olmasını sağlamak, demokratik yaşam şekline, hak, adalet ve paylaşım davranışlarının gelişmesine, insan haklarına saygılı, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kendine güvenen, eğitim, sağlık, tarih, milli kültür değerlerine sahip çıkan yüzyılımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceri ve davranışları kazandırmak için varız.

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Cengiz Topel İlkokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek