Eleşkirt Yanıkdere İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

6 Aralık 2021 - 05:17

Eleşkirt Yanıkdere İlkokulu

Eleşkirt Yanıkdere İlkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 3:40

Eleşkirt Yanıkdere İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yanıkdere köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 16 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 16 km’dir. Okula ulaşım Ağrı’dan öğretmen servisiyle sağlanmakta olup, bu servis, sabah gidiş, akşam geliş yapmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslikle faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU internet imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Okulda, 1 adet lojman olmasına karşın bu lojman, ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON Eleşkirt Yanıkdere İlkokulu

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN BİR OKUL OLMAK İSTİYORUZ..OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİMLE ÖĞRENCİLERİMİZİN TOPLUMDA SAYGIN BİREYLER OLMALARINI İSTİYORUZ.

MİSYON

OKULUMUZUN BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIF UYGULAMASINDAN MÜSTAKİL SINIF UYGULAMASINA GEÇİRİLİP, PERSONEL SAYISININ ARTTIRILARAK, OKUL İÇİ VE DIŞI DÜZENLEMELER YAPILARAK BİREYLERİN DAHA SAĞLIKLI EĞİTİM ORTAMINDA ÖĞRENİMLERİNİ SÜRDÜRMELERİ HEDEFİMİZDİR. ONLARI ÇAĞDAŞ DÜŞÜNEN TARATICI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK, BAŞARILARINI DESTEKLEMEK VE ONLARI HER ALANDA YÜREKLENDİRMEK ÖNCÜLÜĞÜMÜZ DÜR.

 

× Online Destek